|
Ürün ayrıntıları:
|
| İç boyut (katlanmış doku): | özelleştirilebilir | Paketleme hızı: | 60-120 torba/dk |
|---|---|---|---|
| Ambalaj Malzemesi: | Karmaşık Film | Islak Mendil Malzemesi: | dokunmamış, eğrilmiş dantel dokunmamış kumaş vb. |
| Makine ağırlığı: | 1100kg | Poşet Tipi: | 3 veya 4 Taraflı Sızdırmazlık |
| Pazarlama Türü: | Sıcak Ürün 2020 | Güç kaynağı türü: | 220V 50Hz |
| Vurgulamak: | Yüksek hızlı ıslak mendil paketleme makinesi,dört tarafı sızdırmazlık alkol hazırlık ped makinesi,garantili ıslak mendil paketleme makinesi |
||
| Ürün/Model | Model: 250 |
|---|---|
| Paketleme şekli | Yatay Dört taraflı mühürleme |
| Paketleme malzemesi | PET/AL/PE, PET/AL/CPP, KAPİR/PE/AL/PE, PET/PE, BOPP/PE/AL/PE |
| Paketleme Özellikleri | Uzunluk: 40-140 mm (En fazla 220 mm) Genişliği: 40-100mm |
| Katlama Yöntemi | En fazla 10 katlama dikey ve 4 katlama yatay |
| Paketleme Hızı | Dakikada 100-180 torba |
| Toplam Güç | 4.8KW |
| Güç kaynağı | 220V 50/60Hz |
| Makine Gürültüsü | ≤64.9dB ((A) |
| Havalandırma | 0.6-1.0 MPa |
| Hava tüketimi | 300-500L/dakikada |
| Boyutlar (L × W × H) | 3500×2600×1800 mm |
| Makine ağırlığı | 1100Kg |
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler