Mesaj gönder
Ana sayfa

Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

TRUSTAR'ın kurulması 2006'ya kadar uzanır. Son 18 yıl boyunca, Farmasötik,Gıda,Kosmetik,Embalaj makineleri ile ilgili sağlık sektörü.

 

Makinelerimizi Kore, Hindistan, Bangladeş, Rusya, Kazakistan, Polonya, Kolombiya, ABD, Brezilya, BAE, Tayland, Orta Doğu ve Güney Afrika'ya ve benzeri ülkelere ihraç ettik.

 

Sadece özel tasarlanmış ambalaj makineleri için hizmet sunmakla kalmayız, aynı zamanda tüm üretim hatlarının bu alanlarında da yardım ve danışmanlık sağlayacağız.

 

Servis teknisyenlerimiz, herhangi bir zamanda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulursa, müşterilerimize ve operatörlerine her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

 

 

Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

TRUSTAR'ın kurulması 2006 yılına kadar uzanır. Son 18 yıl boyunca ilaç, gıda, kozmetik,Embalaj makineleri ile ilgili sağlık sektörü.


Ana Ürünlerimiz: Plastik tüp doldurma makinesi, Vakum homogenizer, Islak bezler paketleme makinesi, Kozmetik yüz maskesi makinesi, Kartonlama makinesi vb.

 

Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : HIJ/TRUSTAR

No. Çalışanları : 70~100

Yıllık satış : 3000,000-5000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Wenzhou Trustar Machinery Technology Co.,Ltd Sertifikalar