|
Ürün ayrıntıları:
|
| İşletim Sistemi: | Dokunmatik Ekran | Malzeme: | OEM / DOM |
|---|---|---|---|
| Hava Basıncı: | 0.6-0.8Mpa | Kasa Gövde Malzemesi: | OEM / DOM |
| Dolum Doğruluğu: | ±%1 | Kasa Gövde Şekli: | OEM / DOM |
| Ağırlık: | OEM / DOM | Kontrol Sistemi: | PLC'ler |
| Vurgulamak: | Otomatik kozmetik tüp doldurma makinesi,El dezenfekte edici mühürleme makinesi,Yumuşak tüp krem doldurma ekipmanları |
||
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 50-75 adet/dakika |
| Dolum Hacmi | 5-350ml |
| Dolum Doğruluğu | ≤±0,5% |
| Tüp Uzunluğu | 50-210mm |
| Tüp Çapı | Φ10-Φ50mm |
| Tüp Malzemesi | Plastik tüp, Bileşik tüp |
| Çalışma Basıncı | 0.5-0.6MPa |
| Basınçlı Hava Tüketimi | 1,1m³/dak |
| Motor Gücü | 2.2KW |
| Genel Boyutlar | 2500*1200*2400mm |
| Makine Ağırlığı | 1200Kg |
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler