|
Ürün ayrıntıları:
|
| ağırlık: | 550kg | Gerilim: | 220V,380V 50HZ |
|---|---|---|---|
| Tahrikli Tip: | Elektrik, Elektrik ve pnömatik | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, yarı otomatik |
| Tip: | dikey kartonlama makinesi | Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ambalaj Malzemesi: | Kutu | Başvuru: | Medikal, Emtia, Gıda, Kimya, Makine ve Donanım |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
![]()
Bu Küçük Dikey Döner Kartonlama Makinesi, sınırlı alana sahip ve ambalaj doğruluğu konusunda yüksek gereksinimleri olan üretim ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.
Temel avantajları şunlardır:
• Kompakt tasarım: Disk tipi döner yapı benimser, çok küçük bir alan kaplar ve küçük ve orta ölçekli laboratuvarlar veya başlangıç atölyeleri için oldukça uygundur.
• Esnek ve verimli: Ürünlerin yukarıdan yüklendiği dikey manuel veya otomatik besleme benimser. Özellikle ilaç şişeleri, esanslar, kozmetikler ve düzensiz şekilli parçalar için uygundur.
• Kolay kullanım: PLC dokunmatik kontrol sistemi ile donatılmıştır, spesifikasyon değişimi hızlıdır (genellikle 15-20 dakika içinde) ve yuvalı veya sıcakta eriyen yapıştırıcı ile kutu kapatmayı destekler.
• Yüksek uyumluluk: Küçük ölçekli otomatik bir üretim hattı oluşturmak için dolum makineleri ve etiketleme makineleri ile birleştirilebilir.
Yüksek yatırım getirisi (ROI) peşinde olan işletmeler için manuel ambalajdan otomasyona geçiş için ideal bir seçimdir.
Eczacılık, gıda, kozmetik ve otomotiv parçaları endüstrileri için idealdir. Blisterleri, şişeleri, kavanozları, poşetleri, torbaları, plastik tüpleri, alüminyum tüpleri ve diğer çeşitli ürünleri kartonlara paketleyebilir.
| Model | WZTS-50 |
|---|---|
| Paketleme hızı | 5-25 Karton/dak |
| Karton boyut aralığı |
Y(60-195)mm*U(25-80)mm*G(25-80)mm Sprey yapıştırılmış kağıt kutu: Y(60-195)mm*U(25-50)mm*G(25-50)mm |
| Karton gramaj gereksinimleri | 250-350g/m3 |
| Motor gücü | 0.3-0.5KW |
| Güç kaynağı | Tek faz 220V 50Hz |
| Makine gürültüsü | ≤80dB |
| Hava basıncı | 0.7-0.8 Mpa |
| Boyut | 1100*1550*1900 mm |
| Ağırlık | 550Kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler