|
Ürün ayrıntıları:
|
| ağırlık: | 550kg | Gerilim: | 220V,380V 50HZ |
|---|---|---|---|
| Tahrikli Tip: | Elektrik, Elektrik ve pnömatik | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, yarı otomatik |
| Tip: | dikey kartonlama makinesi | Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ambalaj Malzemesi: | Kutu | Başvuru: | Medikal, Emtia, Gıda, Kimya, Makine ve Donanım |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
![]()
Bu Küçük Dikey Döner Kartonlama Makinesi, kompakt bir alanda yüksek hassasiyet arayan işletmeler için ideal bir çözümdür. Döner indeksleme tablasıyla tasarlanan bu ürün, istikrarlı performans sağlarken çalışma alanını optimize eder. Dikey yükleme sistemine sahip olması, şişeler, kozmetik kavanozlar, uçucu yağlar ve küçük elektronik cihazlar gibi ürünler için mükemmel olmasını sağlar. PLC dokunmatik ekran ve yüksek kaliteli sensörlerle donatılmış olup, hızlı değişimleri destekler ve "ürün yok, karton yok" verimliliğini garanti eder. İster içe katlama ister sıcakta eriyen kapatma için kullanılan bu makine, paketleme hattınızı minimum bakımla otomatikleştirmek için uygun maliyetli bir yol sunar.
İlaç, gıda, kozmetik ve otomobil parçaları endüstrileri için idealdir. Blisterleri, şişeleri, kavanozları, poşetleri, torbaları, plastik tüpleri, alüminyum tüpleri ve diğer çeşitli ürünleri kartonlara paketleme kapasitesine sahiptir.
| Modeli | WZTS-50 |
|---|---|
| Paketleme hızı | 5-25Karton/dak |
| Karton boyut aralığı |
Y(60-195)mm*U(25-80)mm*G(25-80)mm Püskürterek yapıştırılmış kağıt kutusu: Y(60-195)mm*U(25-50)mm*G(25-50)mm |
| Karton gram gereksinimleri | 250-350g/m3 |
| Motor gücü | 0.3-0.5KW |
| Güç kaynağı | Tek fazlı 220V 50Hz |
| Makine gürültüsü | ≤80dB |
| Hava basıncı | 0,7-0,8 MPa |
| Boyut | 1100*1550*1900mm |
| Ağırlık | 550Kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler