|
Ürün ayrıntıları:
|
| ağırlık: | 550kg | Gerilim: | 220V,380V 50HZ |
|---|---|---|---|
| Tahrikli Tip: | Elektrik, Elektrik ve pnömatik | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, yarı otomatik |
| Tip: | dikey kartonlama makinesi | Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ambalaj Malzemesi: | Kutu | Başvuru: | Medikal, Emtia, Gıda, Kimya, Makine ve Donanım |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | dikey döner kutu paketleme makinesi,otomatik kozmetik kartonlama makinesi,profesyonel döner paketleme makinesi |
||
| Model | WZTS-50 |
|---|---|
| Paketleme Hızı | 5-25 karton/dakika |
| Karton Boyut aralığı | H ((60-195) mm × L ((25-80) mm × W ((25-80) mm Spray yapıştırılmış kağıt kutusu: H ((60-195) mm × L ((25-50) mm × W ((25-50) mm |
| Karton Gram Gereksinimleri | 250-350 g/m3 |
| Motor Gücü | 0.3-0.5KW |
| Güç kaynağı | Tek fazlı 220V 50Hz |
| Makine Gürültüsü | ≤ 80dB |
| Hava basıncı | 0.7-0.8 Mpa |
| Boyut | 1100 × 1550 × 1900 mm |
| Ağırlık | 550Kg |
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler