|
Ürün ayrıntıları:
|
| ağırlık: | 550kg | Gerilim: | 220V,380V 50HZ |
|---|---|---|---|
| Tahrikli Tip: | Elektrik, Elektrik ve pnömatik | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, yarı otomatik |
| Tip: | dikey kartonlama makinesi | Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ambalaj Malzemesi: | Kutu | Başvuru: | Medikal, Emtia, Gıda, Kimya, Makine ve Donanım |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | yüksek hızlı dikey kartonlama makinesi,küçük kutular için otomatik kartonlama makinesi,garantili döner kartonlama makinesi |
||
| Model | WZTS-50 |
|---|---|
| Paketleme Hızı | 5-25 Karton/dakika |
| Karton Boyut Aralığı | Y(60-195)mm × U(25-80)mm × G(25-80)mm Sprey yapıştırılmış kağıt kutu: Y(60-195)mm × U(25-50)mm × G(25-50)mm |
| Karton Gram Gereksinimleri | 250-350g/m³ |
| Motor Gücü | 0.3-0.5KW |
| Güç Kaynağı | Tek faz 220V 50Hz |
| Makine Gürültüsü | ≤80dB |
| Hava Basıncı | 0.7-0.8 Mpa |
| Boyut | 1100 × 1550 × 1900 mm |
| Ağırlık | 550Kg |
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler