|
Ürün ayrıntıları:
|
| ağırlık: | 550kg | Gerilim: | 220V,380V 50HZ |
|---|---|---|---|
| Tahrikli Tip: | Elektrik, Elektrik ve pnömatik | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, yarı otomatik |
| Tip: | dikey kartonlama makinesi | Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ambalaj Malzemesi: | Kutu | Başvuru: | Medikal, Emtia, Gıda, Kimya, Makine ve Donanım |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
![]()
Bu Küçük Dikey Döner Kartonlama Makinesi, sınırlı alana sahip ve ambalaj doğruluğu konusunda yüksek gereksinimleri olan üretim ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.
Temel avantajları şunlardır:
Yüksek yatırım getirisi (ROI) peşinde olan işletmeler için, manuel ambalajdan otomasyona geçiş için ideal bir seçimdir.
Farmasötik, gıda, kozmetik ve otomotiv parçaları endüstrileri için idealdir. Blister, şişe, kavanoz, poşet, çanta, plastik tüp, alüminyum tüp ve diğer çeşitli ürünleri kartonlara paketleyebilir.
| Model | WZTS-50 |
|---|---|
| Paketleme hızı | 5-25 Karton/dak |
| Karton boyut aralığı |
Y(60-195)mm*U(25-80)mm*G(25-80)mm Sprey yapıştırılmış kağıt kutu: Y(60-195)mm*U(25-50)mm*G(25-50)mm |
| Karton gram gereksinimleri | 250-350g/m3 |
| Motor gücü | 0.3-0.5KW |
| Güç kaynağı | Tek faz 220V 50Hz |
| Makine gürültüsü | ≤80dB |
| Hava basıncı | 0.7-0.8 Mpa |
| Boyut | 1100*1550*1900 mm |
| Ağırlık | 550Kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler