|
Ürün ayrıntıları:
|
| Dolgu Malzemesi: | Sıvı Veya Macun | Ambalaj Malzemesi: | Plastik şırıngalar |
|---|---|---|---|
| Dolum Nozulu: | 1 | Güç kaynağı: | 220/380V |
| Dolum Pompası: | Seramik Pistonlu Pompa | Çalışma Modu: | Otomatik |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 | ||
| Vurgulamak: | automatic syringe filling machine for liquid,plastic syringe plugging machine for gel,prefilled syringe filling machine automatic |
||
| Specification | Details |
|---|---|
| Applicable Materials | Liquid and ointment |
| Syringe Specifications | 0.5-80ml |
| Filling Accuracy | ≤±1-2% |
| Number of Injection Needles | 1 needle |
| Production Capacity | 1800-2100 p/h |
| Total Power | 3KW |
| Voltage | 380V/220V 50-60Hz |
| Compressed Air | 0.55-0.75Mpa 15L/S |
| Dimensions | L1230*W850*H1800mm |
| Equipment Weight | 500KG |
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler