|
Ürün ayrıntıları:
|
| Dolgu Malzemesi: | Sıvı Veya Macun | Ambalaj Malzemesi: | Plastik şırıngalar |
|---|---|---|---|
| Dolum Nozulu: | 1 | Güç kaynağı: | 220/380V |
| Dolum Pompası: | Seramik Pistonlu Pompa | Çalışma Modu: | Otomatik |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
High-Efficiency Syringe Filling Solution for Gynecological GelsThe HIJ-DZA100 is a reliable Automatic Rotary Filling Machine specifically engineered for the mass production of gynecological applicators and prefilled syringesKadın bakım jellerinin ve yağlama maddelerinin benzersiz akış özelliklerini ele almak için tasarlanan bu makine, her birim için çok tutarlı bir doldurma seviyesini sağlar.1-2%'lik bir hassasiyeti korur.Tek başlı tasarımı ve 1800-2100 P/H hızı, tıbbi sınıf ambalajlar için en uygun performans ve kullanım kolaylığı dengesini sağlar.
| Uygulanabilir malzemeler | Sıvı ve merhem |
|---|---|
| Uygulanabilir şırınga özellikleri | 0.5-80ml |
| Doldurma doğruluğu | ≤±1-2% |
| Enjeksiyon iğneleri sayısı | 1 iğne |
| Üretim kapasitesi | 1800-2100 p/h |
| Toplam güç | 3KW |
| Voltaj | 380V/220V 50-60Hz |
| Sıkıştırılmış hava | 0.55-0.75Mpa 15L/S |
| Boyutları | L1230*W850*H1800mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 500KG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WENZHOU TRUSTAR MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD, profesyonel bir ilaç, gıda ve kozmetik ambalaj makineleri üreticisi ve tedarikçisidir.Ürün yelpazemiz ilaç makineleri serisini içerir, kozmetik alan ekipmanları, gıda ambalaj makineleri serisi ve karton kutu ambalaj makineleri serisi.Biz yerli ve uluslararası müşteriler için yüksek kaliteli makineler sağlar, zamanında ve düşünceli hizmet, tam onay belgeleri ve ilaç, gıda ambalajı ve kozmetik alanları için kapsamlı çözümlerle birlikte.İşbirliği fırsatlarını memnuniyetle karşılıyoruz.!
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler