|
Ürün ayrıntıları:
|
| İşletim Sistemi: | OEM / DOM | Malzeme: | OEM / DOM |
|---|---|---|---|
| Hava Basıncı: | 0.6-0.8MPa | Kasa Gövde Malzemesi: | OEM / DOM |
| Dolum Doğruluğu: | OEM / DOM | Kasa Gövde Şekli: | OEM / DOM |
| ağırlık: | OEM / DOM | Kontrol sistemi: | PLC'ler |
Bu sağlam tüp doldurma makinesi, tıbbi merhemlerden ve evcil hayvan takviyelerine (kıl topları rahatlatma jeli) hardal ve reçel gibi gıda baharatlarına kadar çok çeşitli viskozlukları işleyebilir.Çoklu tüp malzemeleri ile uyumludur.Alüminyum, plastik ve kompozit borular da dahil olmak üzere, metal borular için sızıntı önlemek için hassas bir çok katlama sistemine (eyer veya üç katlama) sahiptir.Yüksek hassasiyetli dolgu nozzle damlasız performans sağlarFarmasötik ve gıda kaliteli ambalaj hatları için mükemmel güvenilir bir ortağıdır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | 50-75 PC/MIN |
| Doldurma hacmi | 5-350 ml |
| Düzgün Doldur | ≤ ± 0,5% |
| Tüp Uzunluğu | 50-210 mm |
| Tüp çapı | Φ10-Φ50mm |
| Tüp malzemesi | Plastik tüp, Bileşik tüp |
| Çalışma Baskısı | 0.5-0.6MPa |
| Sıkıştırılmış hava tüketimi | 1.1m3/dakika |
| Motor Gücü | 2.2KW |
| Genel Boyutlar | 2500*1200*2400mm |
| Makine ağırlığı | 1200Kg |
![]()
Endüstride on yıldan fazla deneyime sahip profesyonel bir gıda ve kozmetik ambalajlama makinesi üreticisi ve tedarikçisiyiz.Yerel ve uluslararası müşteriler için yüksek kaliteli makineler sağlıyoruz., zamanında ve kapsamlı hizmet, tam doğrulama belgeleri ve kozmetik endüstrisi için toplam ambalaj çözümleri ile birlikte.
İlgili kişi: Lena
Tel: +8618058837682
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler